Biz Kimiz ?

Vega Saç Ekimi İletişim

HAKKIMIZDA

Başta Ankara, İzmir, İstanbul, Adana ve Antalya olmak üzere saç ekimi konusunda birçok şehirde çözüm üreten Vega Sağlık Grubu son 18 yıldır saç ekimi hizmeti vermektedir. Ekibimiz bugüne kadar birçok operasyona imza atmıştır. Ankara ile başlayan hizmetlerimiz şuan İstanbul, Konya, İzmir, Bursa, Trabzon, Samsun, Antalya, Adana gibi birçok şehirde devam etmektedir. Çalışma Şeklimiz, bizi tercih eden hastalarımıza en yakın ilde, profesyonel ekiple saç ekimi hizmeti sunmaktır. Bulunduğunuz ile en yakın merkezimizde ekim yapılacak olması halinde yolculuk ve konaklama masrafları merkezimiz tarafından karşılanarak nezih bir ortamda misafir edileceksiniz. Bulunduğunuz ile göre değişse de genelde saç ekimini hastanelerde yapıyoruz, bazı illerde ise steril bir ortam olan kliniklerimizde yapılıyor.

VİZYONUMUZ

Vega sağlık grubu Teknolojiyi yakından takip ederek Ar-Ge çalışmalarımızı sürdürmek ve öncü sağlık grubu olma yönünde çalışmaktır.

MİSYONUMUZ

Müşterilerimizin sorunlarına uygun tedavi yöntemleri ile profosyonel çözümler sunmak.

AMACIMIZ

Vega saç ekimi olarak hastalarımıza kaliteli, profesyonel ve güvenli ortamlarda çözüm sunarak hastalarımızın saç problemini çözmeyi hedefliyoruz. Ekibimiz birçok kez mutlu sona ulaştı, siz de saç probleminizle vedalaşmak istiyorsanız size bir telefon kadar yakınız. Saç ekimi için Vega’yı tercih etmeniz için bazı sebepler. – 18 Yıllık tecrübe ile hizmet sunuyoruz. Bugüne kadar bir çok başarılı operasyona imza attık. – Kaliteli hizmet politikasiyla, problemsiz saç ekimleri yaparak hastalarimizin hayallerini onlara sunuyoruz. – Tam bir donanıma sahip hastanede uzman ekiplerimizle, steril ve güvenli ortamlarda hizmet veriyoruz. – Saç ekiminde bilimin ve teknolojinin sunduğu en son yöntemleri uyguluyoruz. – Saç ekiminde oldukça tatminkar sonuçlar veren ve birçok ülkede bile henüz tam anlamiyla uygulanamayan FUE yönetimi en mükemmel şekilde yapiyoruz. – Saç ekiminden sonra %100 doğallığı sağlamak adina doktorlarımız ve ekibimiz çok başarılı işler çıkarmışlardır – Saç ekiminde önemli bir yere sahip olan graft sayisi konusunda garanti vererek, bunları fotoğraflayip size belgelemek bizim en büyük farkimizdir. – Hastalarimiza gerçek graft sayilarini ön muayenelerde tam sayi olarak belirterek hastalarimizin sürpriz bütçelerle karşilaşmalarini önlüyoruz. – Aklinizda kalan sorulara daha önce saç ekimi yaptirmiş hastalarimizin izni dahilinde röportajlarini seyrettirme veya kendileriyle tanişma olanaklari sunuyoruz. Bizi Tercih ettiğiniz için Teşekkür ederiz.